top of page

MicroSoft Cleanser er en krystallklar mikroemulsjonsrens som effektivt fjerner smuss, forurensning og makeup – uten å forstyrre hudens naturlige barriere. I motsetning til mange tradisjonelle renseprodukter, som kan strippe huden for lipider og føre til dehydrering, respekterer denne rensen hudens egne beskyttende oljer.

Formelen er utviklet for selv den mest sensitive hud, og kan trygt brukes rundt øynene. Den fjerner også vannfast og langtids­holdbar ansikts- og øyemakeup, uten behov for dobbelrens.

Huden etterlates ren, myk, fuktet og komfortabel – aldri stram.

Fordeler:

  • Renser grundig uten å skade hudbarrieren

  • Bevarer og beskytter hudens naturlige lipider

  • Fjerner vannfast og langvarig makeup (ansikt og øyne)

  • Forebygger tørrhet og dehydrering

  • Mykgjør hudteksturen og gir en glatt, smidig følelse

  • Eliminerer behovet for dobbelrens

  • Egnet for sensitiv hud og øyeområdet

Fri for:

Gluten | Parabener | SLS | Dyretesting

Noon Micro-Soft Cleanser 120ml

kr649,00Pris
Antall
  • Flere av våre serier er medisinske hudpleieserier der man bør ha en konsultasjon før man kjøper produktene. Det er svært aktive virkestoffer i disse produktene og vi ønsker bare å være sikre på at du får den beste opplevelsen med dine produkter. Våre eksisterende kunder kan registrere seg her og logge inn for å kjøpe produktene.

    Vi er alltid tilgjengelige på chat dersom det skulle være noen spørsmål, og vi tilbyr gratis konsultasjon på videochat eller telefon ved behov.

Relaterte produkter

Om oss

Hudagenten Medispa

 

Mediwell AS

Storgata 5, 8370 Leknes

Org.nr.: 986 394 052

 

Telefon: 479 97 839

 

kontakt@hudagenten.no

 

Åpningstider kundeservice:

 

Man–Fre 11:00–15:00

Kundeservice

Vi er her for å hjelpe deg! Enten du lurer på hvilke produkter som passer din hud, eller trenger veiledning i en rutine – ta kontakt med oss via chat eller telefon. 

*Når du melder deg inn i vår kundeklubb vil du få 20% rabatt på ditt første kjøp, dette gjelder ikke våre salg og enkelte kampanjer. Du får bonuspoeng på hvert kjøp du foretar hos oss, som kan brukes når som helst på et kjøp innen 6 måneder.

bottom of page