Ønsker du jevnere hudtekstur og daglig solbeskyttelse i én enkel rutine? Expert Protect + Renew kombinerer retinol om kvelden med fukt og SPF 50 om dagen – to fullstørrelser og en HydraMist i reisestørrelse.
Inneholder:
Dynamic Skin Retinol Serum 30 ml – retinolserum som bidrar til å jevne ut hudtekstur og hudtone og reduserer synligheten av rynker og porer
Dynamic Skin Recovery SPF 50 50 ml – fuktighetskrem med bredspektret solfaktor 50 som beskytter huden mot UV-stråler
Antioxidant HydraMist 30 ml – forfriskende fuktighetsspray med antioksidanter som bidrar til å redusere synligheten av fine linjer
Passer for: moden hud, solskadet hud og dehydrert hud – og deg som vil jobbe med fine linjer, porer og ujevn hudtekstur.
Slik bruker du kitet: Om kvelden påføres Dynamic Skin Retinol Serum på ren, tørr hud – start med noen kvelder i uken og øk gradvis. Om morgenen avslutter du med Dynamic Skin Recovery SPF 50. Antioxidant HydraMist kan sprayes på når som helst gjennom dagen, også over sminke. Retinol anbefales ikke ved graviditet og amming.
1 840 kr (verdi 2 580 kr) – limited edition, begrenset antall.
Gave: Silver Holiday Tote Bag fra Dermalogica (verdi 245 kr) følger med – så langt lageret rekker.


























