top of page

Skinceuticals Glycolic Renewal Cleanser er en ansiktsrens som er formulert med glykolsyre, en type alfahydroksysyre (AHA), for å eksfoliere og forbedre utseendet til ujevn hudtone, tekstur og aldring. Den er designet for å hjelpe til med å fjerne urenheter, sminke og overflødig olje fra huden samtidig som den gir skånsom peeling for å avdekke en lysere, mer strålende hudfarge. Renseren passer for alle hudtyper, bortsett fra sensitiv hud, og kan brukes morgen og kveld som en del av en hudpleierutine.

 

For å bruke produktet, påfør en liten mengde på fuktig hud, masser forsiktig og skyll med lunkent vann og klapp tørt.

 

150 ml

Skinceuticals Glycolic Renewal Cleanser 150 ml

Vurderingen er 5.0 av fem stjerner basert på 1 anmeldelse
675,00 krPris
Antall
  • Vårt oppdrag er å forbedre hudhelsen. Dedikert til dette formålet gir vi ett enkelt løfte – å tilby avansert hudpleie støttet av vitenskap.

     

    Skapt fra flere tiår med hudkreft forskning som førte til sentrale gjennombrudd innen antioksidanter, våre høy-potens formler er konsentrert i rene aktive stoffer og bevist å trenge optimalt inn i huden.

     

    Vår kliniske hudpleie er laget i USA og brukes av hudleger, plastikkirurger og medi-spa for daglig hjemmepleie og for å komplementere estetiske prosedyrer. Vi formulerer for å korrigere tegn på aldring, beskytte sunn hud og forhindre fremtidig skade.

Anmeldelser

Gitt 5 av 5 stjerner.
Basert på 1 anmeldelse
1 anmeldelse

  • Linn Gundersen27. aug. 2025
    Gitt 5 av 5 stjerner.

    Veldig bra!!

    Var dette til hjelp?

Relaterte produkter

bottom of page