top of page

Skinceuticals AOX+ Eye Gel inneholder en patentert c vitamin teknologi, som bygger på en synergisk antioksidant kombinasjon. Produktet bidrar med å beskytte det sarte området rundt øynene mot oksidativt stress og gjenoppfrisker huden under øynene samt reduserer hevelser. En avansert gelé-struktur betyr at de aktive ingrediensene kan formuleres i en oppløsning med den optimale ph verdi i et transportsystem som gir maksimalt opptak og effekt. Denne øye geleen forebygger aldringstegn samtidig som den korrigerer eksisterende pigmentering. Sammen med en lett massasje rundt øynene sørger ingrediensene for å øke mikrosirkulasjonen mens formuleringen forbedrer dreningen for å redusere hevelser. 

FORDELER 
- Forebygger tegn på tidlig aldring og korrigerer eksisterende pigmentering 
- Kontrollerer reaktive oksygen forbindelser i huden 
- Styrker huden 
- Reduserer hevelser under øynene.

Bruk:
Påfør 1–2 pumpetrykk per øye hver morgen. Påføres under og på hver side av øyet samt på brynsbenet. Hold en avstand på 3 millimeter fra slimhinnene rundt øyet. Påfør ikke produktet i øyekroken nær tårekanalen, under øyebrynet eller på øyelokket.

15 ml

Skinceuticals AOX+ Eye Gel

kr 1 290,00Pris
Antall
  • Vårt oppdrag er å forbedre hudhelsen. Dedikert til dette formålet gir vi ett enkelt løfte – å tilby avansert hudpleie støttet av vitenskap.

     

    Skapt fra flere tiår med hudkreft forskning som førte til sentrale gjennombrudd innen antioksidanter, våre høy-potens formler er konsentrert i rene aktive stoffer og bevist å trenge optimalt inn i huden.

     

    Vår kliniske hudpleie er laget i USA og brukes av hudleger, plastikkirurger og medi-spa for daglig hjemmepleie og for å komplementere estetiske prosedyrer. Vi formulerer for å korrigere tegn på aldring, beskytte sunn hud og forhindre fremtidig skade.

Relaterte produkter

Om oss

Hudagenten Medispa

 

Mediwell AS

Storgata 5, 8370 Leknes

Org.nr.: 986 394 052

 

Telefon: 479 97 839

 

kontakt@hudagenten.no

 

Åpningstider kundeservice:

 

Man–Fre 11:00–15:00

Kundeservice

Vi er her for å hjelpe deg! Enten du lurer på hvilke produkter som passer din hud, eller trenger veiledning i en rutine – ta kontakt med oss via chat eller telefon. 

*Når du melder deg inn i vår kundeklubb vil du få 20% rabatt på ditt første kjøp, dette gjelder ikke våre salg og enkelte kampanjer. Du får bonuspoeng på hvert kjøp du foretar hos oss, som kan brukes når som helst på et kjøp innen 6 måneder.

Få eksklusive tilbud

meld deg på nyhetsbrevet vårt!

bottom of page