top of page

Skånsom, to-faset rens som effektivt fjerner både smuss og vannfast makeup – uten å etterlate en oljete hinne.

Effektiv og mild rens
Denne biphasiske makeuprenseren er spesielt utviklet for øyne og lepper, med høy toleranse selv for sensitiv hud. Den kombinerer en micellær vannfase som fjerner urenheter, og en oljefase som løser opp selv vannfast mascara og leppestift.

Beroligende og pleiende formel
Formulert for å beskytte den sarte huden rundt øynene og leppene, samtidig som den etterlater huden ren, frisk og komfortabel – uten irritasjon eller klissete følelse.

Fordeler:
✔ Fjerner vannfast makeup effektivt
✔ Etterlater ingen oljete rest
✔ Passer for sensitiv hud
✔ Egnet til daglig bruk

Størrelse: 150 ml

Mesoestetic Micellar Biphasic 150ml

kr 690,00 Vanlig pris
kr 545,10Salgspris
Antall

    Relaterte produkter

    Om oss

    Hudagenten Medispa

     

    Mediwell AS

    Storgata 5, 8370 Leknes

    Org.nr.: 986 394 052

     

    Telefon: 479 97 839

     

    kontakt@hudagenten.no

     

    Åpningstider kundeservice:

     

    Man–Fre 11:00–15:00

    Kundeservice

    Vi er her for å hjelpe deg! Enten du lurer på hvilke produkter som passer din hud, eller trenger veiledning i en rutine – ta kontakt med oss via chat eller telefon. 

    *Når du melder deg inn i vår kundeklubb vil du få 20% rabatt på ditt første kjøp, dette gjelder ikke våre salg og enkelte kampanjer. Du får bonuspoeng på hvert kjøp du foretar hos oss, som kan brukes når som helst på et kjøp innen 6 måneder.

    Få eksklusive tilbud

    meld deg på nyhetsbrevet vårt!

    bottom of page