top of page

Dermapen Micro Derm Exfoliant er en kraftig rens og skrubb i ett. Den kombinerer effektiv rensing med skånsom eksfoliering for å fjerne døde hudceller og forurensninger fra huden. Produktet bidrar til økt cellefornyelse, noe som resulterer i en klar, ren og glatt hud med en sunn glød. Den passer for alle hudtyper og er en allsidig løsning for å opprettholde en frisk og strålende hud. Enten du har fet, tørr, kombinert eller sensitiv hud, så vil Dermapen Micro Derm Exfoliant være et flott tillegg til din hudpleierutine. 

DP Dermaceutics Micro Derm Exfoliant 60 ml

kr 749,00Pris
Antall

    Relaterte produkter

    Om oss

    Hudagenten Medispa

     

    Mediwell AS

    Storgata 5, 8370 Leknes

    Org.nr.: 986 394 052

     

    Telefon: 479 97 839

     

    kontakt@hudagenten.no

     

    Åpningstider kundeservice:

     

    Man–Fre 11:00–15:00

    Kundeservice

    Vi er her for å hjelpe deg! Enten du lurer på hvilke produkter som passer din hud, eller trenger veiledning i en rutine – ta kontakt med oss via chat eller telefon. 

    *Når du melder deg inn i vår kundeklubb vil du få 20% rabatt på ditt første kjøp, dette gjelder ikke våre salg og enkelte kampanjer. Du får bonuspoeng på hvert kjøp du foretar hos oss, som kan brukes når som helst på et kjøp innen 6 måneder.

    Få eksklusive tilbud

    meld deg på nyhetsbrevet vårt!

    bottom of page